Майстер клас з миловаріння
Львів, вул. Братів Рогатинців,30/1

Майстер-клас з миловаріння:
Майстер-клас з миловаріння — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом миловаріння у нашій Майстерні. Під час майстер класу гість навчиться створювати ароматне мило власними руками. Ексклюзивності виробові додасть цікава форма та оригінальний декор та аромати. Можна самостійно обрати улюблені аромати й кольори, а за бажанням додати в мило масла, скрабуючі елементи або декоративні блискітки. Майстер-клас може продоводитись як індивідуаль так і у групі.

Як все відбувається?
Спершу необхідно зазадалегіть записатись на майстер-клас (бажано за день до нас зателефонувати - +38 097 545 5443).
Вартість з учасника - 200 грн.
Коли Ви завітаєте до нас, наш талановитий майстер пояснить технологію виготовлення мила. Потім гостю потрібно буде змішати необхідні інгредієнти — розтоплену мильну основу, масла й корисні добавки — у правильних пропорціях. Залишиться залити отриману масу у форму й прикрасити на свій смак. Готове мило "новоспечений майстер" забере з собою.
Ароматне мило своїми руками
У процесі створення мила використовуються виключно натуральні компоненти. Можна забарвити мильний розчин у бажаний колір і доповнити поєднанням аромамасел. Це зробить готовий виріб неповторним і надасть приємного аромату та консистенції
Корисні додатки: скраби й глина
Щоб надати милу особливу оригінальність, учасник майстер класу зможе додати в нього скрабуючі частинки або декоративні блискітки — глітер. Ще один компонент, який можна використовувати, — глина. У її складі багато корисних для шкіри мікроелементів. Усі необхідні матеріали та інструменти будуть надані в майстерні.
Готове мило можна забрати з собою
Готове мило — зроблене власноруч, новачок забере додому. Виріб може слугувати як прекрасним сувеніром, так і чудовим засобом для банних процедур. Завдяки натуральному складу мило буде корисним для шкіри.
+380 97 545 5443
lvivsoap@ukr.net
Україна, Львів, вул. Братів Рогатинців,
30/1
(шукай бульбашки)
працюємо без вихідних з 11:00 до 22:00